Wypełnij formularz, oddzwonimy z najlepszą ofertą

Twój nr telefonu zostanie użyty tylko do kontaktu w celu przedstawienia Ci oferty przez Call Center House sp. z o.o. Polityka prywatności

Formuła MIX, MIX elastyczny czy MIX bez telefonu? Która formuła jest idealna dla Ciebie? Jeśli szukasz oferty na kartę, to nasza propozycja jest najlepszym rozwiązaniem. Sprawdź, czym różnią się poszczególne pakiety i wybierz idealny MIX dla siebie!
Który MIX wybrać?

Rodzina i przyjaciele są w Play, a Ty nie jesteś fanem przeglądania Internetu na smartfonie? W takim razie standardowy pakiet Ci wystarczy. Formuła MIX to nie tylko nielimitowane minuty i SMM-y/MMS-y do Play, ale też SMS-y/MMS-y do innych sieci. Prócz tego otrzymujesz 2 GB Internetu i 200 minut do wszystkich sieci! Wszystko w cenie 24 doładowań!

Jeśli 200 minut na rozmowy to stanowczo dla Ciebie za mało, a i chętnie korzystasz z Internetu w telefonie, w takim razie sięgnij po MIX Elastyczny. Otrzymujesz w nim nie tylko dodatkowe 100 minut na rozmowy do wszystkich sieci, ale też zyskujesz 2 razy więcej Internetu! W tej formule również możesz wziąć dodatkowo telefon.

Jeśli żadna z powyższych opcji nie przypadła Co do gustu, nic straconego! W ofercie mamy jeszcze MIX bez telefonu. To doskonała propozycja dla tych, którym zależy nam większej ilości minut i Internetu, a nie interesuje ich nowy telefon. W tym pakiecie otrzymujesz 400 minut do wszystkich sieci, 6 GB Internetu i, oczywiście, nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y do Play.