Wypełnij formularz, oddzwonimy z najlepszą ofertą

Twój nr telefonu zostanie użyty tylko do kontaktu w celu przedstawienia Ci oferty przez Call Center House sp. z o.o. Polityka prywatności

Zbliżający się Dzień Dziecka czy urodziny malucha to doskonała okazja, by podarować dziecku wymarzony smartfon wraz z bezprzewodowym głośnikiem i wieloma atrakcyjnymi usługami. Czy smartfon i dodatkowe akcesoria można kupić w wyjątkowej cenie? W Play tak! Junior BOX to odsłona formuły MIX dla najmłodszych, w której proponowane telefony są dostępne już za 2 zł!
Który smartfon podarujesz swojemu dziecku?

Xiaomi Redmiu 5A czy Lenovo K5 – który smartfon podarujesz swojemu dziecku? Oba modele mają podobne parametry, czyli posiadają szybki Internet LTE, dotykowy ekran 5’ HD czy aparat 13 Mpix i przedni 5 Mpix. Z ofertą Elastyczna Formuła MIX są już dostępne za 2 zł!

Co Twoje dziecko otrzymuje jeszcze prócz smartfona?

Dodatkowo w pakiecie są nielimitowane minuty i SMS-y do Play, a także SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci. Twoje dziecko otrzymuje również 200 minut rozmów do wszystkich sieci, dzięki czemu zawsze może być z Tobą w kontakcie.

Formuła MIX to 24 doładowania. Pierwsze 12 doładowań to 30 zł, kolejne 12 wynosi 60 zł. Jednorazowo uiszczasz opłatę za zestaw, czyli smartfona i bezprzewodowy głośni MAXTON, która wynosi 2 zł.

Junior BOX to nie tylko smartfon i bezprzewodowy głośnik. To także atrakcyjne usługi dodatkowe, które dobraliśmy z myślą o dzieciach i rodzicach. Dzieciom proponujemy aplikację loloki – to biblioteka stworzona z myślą o najmłodszych, dzięki której mali użytkownicy mogą odkryć magiczny świat książek! Oferujemy także opcje STOP Spam i Blokadada Premium – jako rodzic zapewnisz swojemu dziecku bezpieczne korzystanie z telefonu.