Wypełnij formularz, oddzwonimy z najlepszą ofertą

Twój nr telefonu zostanie użyty tylko do kontaktu w celu przedstawienia Ci oferty przez Call Center House sp. z o.o. Polityka prywatności

Czy może być coś lepszego niż nowy smartfon z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i Internetem? Tak, dwa smartfony z tymi samymi możliwościami! Już teraz w Play z ofertą Rodzina lub Duet możesz mieć dwa smartfony w cenie jednego. Łap okazję i stań się właścicielem dwóch modeli Samsung Galaxy S7 lub Huawei Mate10 lite
2x Twój ulubiony smartfon za 1 zł!

Już teraz w salonach Play dostępna jest specjalna oferta 2 za 1 zł! Decydując się na abonament Rodzina lub Duet otrzymujesz nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, czy Internet, ale też stajesz się właścicielem 2 smartfonów. Do wyboru 2x Samsung Galaxy S7 z ofertą RODZINA lub DUET STAN NIELIMITOWANY DOM WI-FI z dopłatą 80 zł, lub 2x Huawei Mate10 lite z ofertą RODZINA, lub DUET STAN NIELIMITOWANY DOM WI-FI z dopłatą 50 zł.

W pakiecie otrzymujesz także:

Play NOW – telewizja, którą zawsze masz przy sobie. W cenie abonamentu otrzymujesz pakiet podstawowych kanałów oraz dostęp do jednego dodatkowego programu.

TIDAL – najlepsza muzyka na Twoim smartfonie na 24 miesiące bez żadnych limitów. Słuchaj TIDAL i ciesz się nieograniczonym dostępem do ulubionych utworów.

Showmax – filmy i seriale na wyciągnięcie ręki przez 3 miesiące bez dodatkowych opłat. Bądź na bieżąco z nowościami, dzięki Showmax.