Wypełnij formularz, oddzwonimy z najlepszą ofertą

Twój nr telefonu zostanie użyty tylko do kontaktu w celu przedstawienia Ci oferty przez Call Center House sp. z o.o. Polityka prywatności

Solo, w duecie czy z rodziną? Jaka opcja bardziej opłaca się w Play? Zestawiamy ze sobą oferty na abonament. Sprawdź, która opcja lepiej pasuje do Ciebie i zostań z w Play na dłużej.
Solo, w duecie czy z rodziną?

Oferty Play zostały stworzone z myślą o każdym Kliencie. Stąd też podział na oferty: solo, duet i rodzina. Jak przedstawiają się poszczególne oferty?

SOLO

W abonamencie oferta SOLO to 3 progi cenowe – 30, 50 i 70 zł.

Za 30 zł otrzymujesz: stan nielimitowany mini, 5 GB Internetu, a także dostęp do kanałów TV z Play NOW.

Lepszą opcją jest drugi próg, czyli oferta za 50 zł. Co otrzymujesz w tej cenie? Przede wszystkim stan nielimitowany, włączając w to Internet. Oprócz tego masz dostęp do Play NOW, Tidal i Showmax – dzięki temu możesz oglądać nie tylko telewizję, ale też słuchać muzyki i cieszyć się swoimi ulubionymi filmami i serialami na ekranie smartfona.

Nielimitowane rozmowy i Internet to za mało? Potrzebujesz jeszcze Internetu do domu? W takim razie wybierz 3 opcję, czyli 70 zł za miesiąc. Analogicznie jak w poprzednim planie otrzymujesz stan nielimitowany, a także dostęp do dodatkowych usług (Play NOW, Tidal, Showmax), a dodatkowo masz Internet do domu.

DUET

Chcesz z bliską Ci osobą przejść do Play? Teraz oboje możecie skorzystać z niskich cen, wybierając ofertę Duet.

Oferta składa się z 3 pakietów – 25, 40 i 50 zł za osobę.

Pierwszy próg to stan nielimitowany mini z 5 GB Internetu i usługą Play NOW, a wszystko to za jedyne 25 zł!

Drugi pakiet obejmuje stan nielimitowany, wliczając w to Internet. Poza tym wraz z bliską Ci osobą dostajesz dostęp do Play NOW, Tidal i Showmax. Dzięki temu możecie wspólnie słuchać muzyki i razem oglądać ulubione seriale oraz filmy.

Nie wystarcza Wam Internet w smartfonie? Skorzystaj ze swoim partenerem/rką z trzeciego pakietu! Tutaj również otrzymacie stan nielimitowany, dostęp do dodatkowych usług, a w Internet do domu. Wszystko w cenie 50 zł za osobę.

RODZINA (3-8 osób)

Formuła Rodzina to 3 pakiety, czyli 20, 35 i 40 zł za osobę.

W cenie 20 zł otrzymujesz wraz z bliskimi stan nielimitowany mini z 5 GB Internetu. Oprócz tego bez obciążania pakietu danych możesz korzystać z podstawowych kanałów w Play NOW.

Pakiet 35 zł za osobę daje Tobie i Twoim bliskim o wiele więcej możliwości! Za tę cenę macie nie tylko nielimitowany stan, ale też Internet bez ograniczeń. Możecie również korzystać z usługi Tidal i Showmax w okresie promocyjnym już za 0 zł.

Potrzebny Wam Internet do domu? Nic prostszego. W pakiecie 40 zł za osobę otrzymujecie stan nielimitowany, dostęp do Play NOW, Tidala i Showmaxa oraz dostęp do Internetu do domu.